Nová sezóna BAHL pro Buldoky začíná již zítra!

Po zaslouženém odpočinku vyjeli Buldoci poprvé na led 13. srpna a během přípravy na nový ročník sehráli celkem 5 přátelských utkání s bilancí 2 výhry a 3 porážky. Postupně se potkali s týmy HC Kozubová, HC Imperators Třinec, HC Kometa Karviná (2x) a naposledy s HC Torpedo Havířov. Do zápasů nastupoval náš tým v různém složení a většinou nekompletní, což částečně ovlivňovalo naše výsledky.

Během léta se vedení klubu podařilo vhodně doplnit kádr na všech postech. Uvidíme v našem dresu celkem 5 nováčků. V brankovišti se nově objeví Petr Vejvalka, v obraně pak Vladimír Ševěček a Zbyszek Postuwka, útočné řady rozšíří Marián Taraba s teprve 16letým Jakubem Ciasnochou. Jak jsme již dříve uvedli po více jak roční přestávce se vrací Jakub Vanda a také Tomáš Folwarczný. Nejen příchody, ale i odchody postihl náš kádr. Ze zdravotních důvodů museli ukončit hráčskou kariéru nejen David Burdík, ale i velká osobnost a ikona po několik let Miroslav Lendl!

Hned v prvním zápase na nás čeká nelehký úkol a to hra s úřadujícím mistrem HC Nebory B, který v loňském finále BAHL porazil tým HC Imperators Třinec 2:1. Zápas se odehraje ve středu na havířovském ledě od 20:45 hodin. Rádi uvidíme každého fanouška, který náš tým v boji o první body do tabulky podpoří!

19.9.2017 Daniel Till