Povinné vítězství na památku Tomáše Rumíška

První zápas v novém roce se odehrál 4.1.2018 na Těšínském ledě. Bohužel jsme ho začali velmi smutně, jelikož nás navždy opustil Tomáš Rumíšek. Teprve 30 letý borec, který byl platným hráčem našeho týmu.

HC BULDOGS HRADIŠTĚ – HC DYNAMO MOSTY
5:3
(1:2, 2:1, 2:0)

Branky a nahrávky: 5. Švarba F., 27. Fifeger L. (Švarba F.), 30. Švarba F. (Till D.), 41. Folwarczný T. (Vanda J.), 45. Švarba F. (Ciasnocha F.) – 6. Pieter M. (Lýsek I.), 13. Szmek L. (Lýsek I.), 19. Lýsek I. (Kubik M.)

Rozhodčí: Stonavský, Zbořil.   Vyloučení: 3:1.   Využití: 1:1.   Diváci: 18.   Zásahy brankářů: 16:27.   Průběh utkání: 1:0, 1:1, 1:2, 1:3, 3:3, 5:3.

HC Buldogs Hradiště: Vejvalka – Gryc, Vanda, Mrozek, Cienciala „C“, Postuwka – Švarba, Till, Fifeger, Folwarczný, Ciasnocha F., Ciasnocha J., Slováček, Taraba, Mikula, Kurowski

HC Dynamo Mosty: Kantor – Kubik, Korabík, Sikora, Szmek T. – Kolář, Pieter, Szmek L., Rajski, Heczko M., Lýsek, Heczko L., Suszka

Před začátkem utkání celý stadion uctil památku Tomáše minutou ticha. Buldoci tento zápas chtěli vyhrát jen a jen pro svého bývalého spoluhráče a hlavně kamaráda. Od prvních minut do toho šli po hlavě a každý hráč bílo-modrých na ledě chtěl odevzdat maximum. I když Buldoci vstřelili první branku, bylo to na dlouho z jejich strany vše. Hra se převážně odehrávala v obraném pásmu Dynama, ale góly dávali především hosté, kteří dokonce vedli už o dvě branky a to poměrem 1:3. Dlouho hosty držel skvěle chytající Kantor, ale nakonec i on obdržel celkem 4 branky a nezabránil zaslouženému vítězství Buldoků 5:3, když poslední branka padla již do odkryté klece.

Celý zápas a vítězství bylo věnováno hráči číslo 6 Tomáši Rumíškovi!!!

Tento hráč zůstane navždy v našich srdcích a dokonce této sezóny bude celý tým HC Buldogs Hradiště na jeho počest, hrát s černými pásky a v šatně bude vždy vyset jeho dres.